Kunstenaars

Kunstvorm

(Klik op de naam van de kunstenaar om direct naar zijn/haar pagina te gaan)

Bestuur

De Winter Hugo                 Schilderen met Acryl               (voorzitter)

Messiaen Joris                    Glaskunst - fusing                    (ondervoorzitter)

Braeckman Martine           Keramiek                                    (secretaris - penningmeester)
De Clerck Frank                 Zilversmeedkunst                     (bestuurslid - ere-voorzitter)

De Coster André                Houtcreaties en tekeningen   (technische dienst - materiaalbeheer) 

Roete Etienne                    Schilderijen (olieverf)                (bestuurslid)

Roobrouck William            Sculpturen                                 (bestuurslid) 

Van Malderghem Geert   Schilderen acryl                          (bestuurslid)

Leden

Abé Herman                       Aquarel schetsen, glas in lood ramen en bronzen beelden

Amandt Arno                      Schilderijen

Arteel Suzanne                  Schilderijen

Bracke Rita                         Batik – Pastel, Vilten en gemengde technieken
Compernolle Hilde           Keramiek

Daem Martine                    Aquarel, warm glas, diverse technieken, keramiek, tekenen

De Clercq Chris                 Textiel en mixed media

De Mol Chris                      Keramiek 

De Ridder Marc                 Beeldhouwen

De Smet Eric                      Keramiek -Glas - Brons

De Wilde Berdien              Art cookies - juwelen - schilderijen

Dhondt Adelheid               Poëzie

Foncke Christel                 Schilderijen acryl

Glorieux Betty                   Schilderijen - keramiek

Haeghens Jozef                Landschapsschilderijen

Hendriks Sofie                   Aquarel

Heylen Jan                         Glaskunst

Hoebeke Myriam              Fotografie

Lefevre Ingrid                    Portretten en figuren in aquarel en pastel

Marien Ann                         Handwerken - vilten - borduren

Martens Caroline               Beeldhouwen - Keramiek  

Matkowka Kamila             Schilderijen

Mertens An                        Schilderijen /kalkverf

Naudts Sabine                   Schilderen/acryl – houtskooltekeningen

Neirynck Arlette                Schilderijen   ” Alles wat zij ervaart in haar “Zijn” staat in een doek te lezen”

Noda Haruko                     Keramiek - Floriste

Pejo                                     Glaskunst    (Peter Cnudde en Joke De Graeve)

Ploegh Marina                   Keramiek

Roels Ronny                       Schilderijen - Tekeningen

Rombauts Etienne            Schilderijen

Roos Marc                           Keramiek   

Santens Rosita                   Schilderijen

Scheire Christine               Schilderijen

Soka                                    Schilderijen Acryl - Fotografie

Scherlynck Nancy             Schilderijen

Seunens Belinda               Keramiek

Van Alboom Hugo             Schilderijen (olieverf)

Van De Velde Wilfrieda    Juwelen – Schilderijen – Brons

Van Den Steen Staf           Fijn schilderen:   Olie op paneel - Aquarel - Pastel -  Grafiek - Etsen

Van Nieuwenhuyse Karin Schilderijen

Vangerven Bert                  Metalen sculpturen

Vanmol Martine                 Schilderijen

Vereecken Leen                Schilder en tekenkunst

Yde Steven                         Beeldhouwen

Zhang Ping                         Schilderijen