contactgegevens kunstenaars kunstenroute 2019

LEDEN LAK@RT      
Amandt  Arno Schilderijen arno.amandt@gmail.com www.arnoamandt.be
Bracke Rita Batik – Pastel, Vilten en gemengde technieken rita@mikpunt.com http://rita.mikpunt.com/
Braeckman  Martine Keramiek keramart@telenet.be  
Daem Martine Aquarel, warm glas, keramiek martine.daem@gmail.com  
De Clercq  Chris Textiel, mixted media cheyennebs@hotmail.com  
De Coster André digitale kunst, houtcreaties andre.de.coster1@telenet.be  
De Mol  Chris Keramiek chrisdemollaarne@telenet.be  keramiekkris.be
De Smet Eric Keramiek, glaskunst, brons desmeteric0@gmail.com  
De Wilde Berdien Juwelen, schilderijen  berdiendewilde@telenet.be https://www.boost-art.be/
De Winter  Hugo Schilderijen hugo.de.winter1@telenet.be    
Haeghens  Jozef Schilderijen jozef.haeghens@telenet.be  
Herman Abé Aquarel schetsen, glas in lood ramen en bronzen beelden abe@scarlet.be http://home.scarlet.be/abe/
Heylen Jan Glaskunst jan.heylen3@telenet.be  
Marien Ann Handwerken, vilten, borduren zanita270801@hotmail.com  
Martens  Caroline Sculpturen, keramiek carolinemartens0@gmail.com www.caro-design.be
Messiaen  “Glasaal” Joris Glaskunst joris.messiaen@telenet.be  
Moentjens Etienne Iconen/olieverfschilderijen etienne.moentjens@gmail.com  
Neirynck  Arlette Schilderijen arlette.neirynck@telenet.be www.fri-abs.be
Noda Haruko Keramiste en floriste harukobelgium@yahoo.co.jp  http://harukonoda.com/
Ploegh Marina Keramiek marina.ploegh@telenet.be  
Roels  Ronny Schilderijen roels.ronny@telenet.be www.roelsronny.be
Rombauts  Etienne Schilderijen etienne.rombauts@skynet.be  
Roobrouck  William Sculpturen roobrouck.william@gmail.com www.williams-design.be
Roos Marc Keramiek/Sculpturen info@marcroos.be http://www.marcroos.be/  
Schack  Magda Conceptuele kunst remi.borgelioen@telenet.be  
Scheire Christine  Schilderijen christine.scheire@telenet.be https://chrisenkras.myportfolio.com/
Tortelboom Jaques  Keramiek, schilderijen jacquestortel@gmail.com https://creajacques.weebly.com/
Van Alboom  Hugo Schilderijen alboort@skynet.be  
Van De Velde  Wilfrieda Schilderijen, brons, juwelen wilfriedavandevelde@telenet.be www.wilfriedavandevelde.be
Vangerven  Bert Beeldhouwwerken albertvangerven@telenet.be www.bertvangerven.be/
Verstraeten  Pascale Keramiek pascale.verstraeten@gmail.com www.karwij.be
Yde Steven Beeldhouwwerken yde.steven@skynet.be www.fri-abs.be
         
EXTERNE KUNSTENAARS        
Caluwier Carlos Sculpturen CCCORPUS carlos@caluwier.net http://www.caluwier.net/
De Man Luc Conceptuele kunst luc@lucdeman.be www.lucdeman.be
Dereuck Raf  Glaskunst info@glaskunstdereuck.be https://www.glaskunstdereuck.be/
Dutoit Christine Sculpturale keramiek en brons info@christiendutoit.be https://www.christiendutoit.be/
Duyck Rudy  Bronzen beelden rudyduyck@telenet.be http://www.duyckrudy.be
Louis Joachim Wood stories wood@joachimlouis.be http://joachimlouis.be/
Santens Dirk Beeldhouwer, sculpturen santens.gobeyn@telenet.be https://santensgobeyn.wixsite.com/santens
Van Den Meerschaut Geert Sculpturen in natuurmaterialen geertvandenm@gmail.com https://www.facebook.com/geert.vandenmeerschaut

Lak@rt 2019 Zilver (lees meer)
Wedstrijd “Lak@rt 2019 Zilver” (lees meer)
Locaties “Lak@rt 2019 Zilver” (lees meer)
Wij danken onze sponsors (klik hier voor overzicht sponsors)