contactgegevens kunstenaars kunstenroute 2017

LEDEN LAK@RT      
Arno Amandt  Schilderijen arno.amandt@gmail.com www.arnoamandt.be
Martine Braeckman  Keramiek keramart@telenet.be  
Charlotte Catryse  Hoeden atelier@charlepeau.be www.charlepeau.be
Chris De Clercq  Textiel, mixted media cheyennebs@hotmail.com  
André De Coster digitale kunst, houtcreaties andre.de.coster1@telenet.be  
Chris De Mol  Keramiek chrisdemollaarne@telenet.be  keramiekkris.be
Hugo De Winter  Schilderijen hugo.de.winter1@telenet.be    
Jozef Haeghens  Schilderijen jozef.haeghens@telenet.be  
Jan Kerremans  Schilderijen jan_kerremans@skynet.be  
Caroline Martens  Sculpturen, keramiek carolinemartens0@gmail.com www.caro-design.be
Joris Messiaen  Glaskunst joris.messiaen@telenet.be  
Sabine Naudts  Schilderijen sabine.naudts@telenet.be  
Arlette Neirynck  Schilderijen arlette.neirynck@telenet.be www.fri-abs.be
Ronny Roels  Schilderijen roels.ronny@telenet.be www.roelsronny.be
Etienne Rombauts  Schilderijen etienne.rombauts@skynet.be  
Laurent Rombauts  Schilderijen  Rombauts.laurent@telenet.be  
William Roobrouck  Sculpturen roobrouck.william@gmail.com www.williams-design.be
Magda Schack  Conceptuele kunst remi.borgelioen@telenet.be  
Nancy Scherlynck  Schilderijen info@koreana.be  
Hugo Van Alboom  Schilderijen alboort@skynet.be  
Wilfrieda Van De Velde  Schilderijen, brons, juwelen wilfriedavandevelde@telenet.be www.wilfriedavandevelde.be
Bert Vangerven  Beeldhouwwerken albertvangerven@telenet.be www.bertvangerven.be/
Leen Vereecken  Schilderijen leenvereecken@gmail.com  www.leenvereecken.be
Pascale Verstraeten  Keramiek pascale.verstraeten@gmail.com www.karwij.be
Luc  Verstuyft Beeldhouwwerken  lucverstuyft@skynet.be  
Dirk Wollaert  Fotografie dirk.wollaert@telenet.be  
Steven Yde Beeldhouwwerken yde.steven@skynet.be www.fri-abs.be
         
EXTERNE KUNSTENAARS        
Jan  Clement Beeldhouwwerken Jan.clement@telenet.be http://janclement.be
Mien  De Winter Keramiek miendewinter@hotmail.com https://dewintermien.wordpress.com/
Patrick Cornelis Beeldhouwwerken pmc.cornelis@hetnet.nl www.patrickcornelis.nl
Isabelle Cortens Schilderijen, gedichten, sculpturen isabelle.cortens@hotmail.com www.artisco.be
Luc De Man Conceptuele kunst luc@lucdeman.be www.lucdeman.be
Gina  De Rudder Schilderijen ginaderudder@telenet.be  
Piet Duthoit Beeldhouwwerken piet.duthoit@skynet.be  
Diane Filiaert Keramiek diana_filiaert@hotmail.com www.dianafiliaert.be
Stefan Keppens Steengravure Stefankeppens60@gmail.com  
Medardo Maseroli Beeldhouwwerken Medardo.maseroli@telenet.be http://www.maseroli.com
Marc Roos Keramiek marcroos.keramiek@gmail.com http://www.marcroos.be/  

“kunst à lak@rt 2017” (lees meer)
Wedstrijd “kunst à lak@rt 2017” (lees meer)
Locaties “kunst à Lak@rt 2017” (lees meer)
Contactgegevens kunstenaars (lees meer)
Wij danken onze sponsors (klik hier voor overzicht sponsors)